Kadra szkoły

Dyrektor szkoły:

mgr Hanna Rabczyńska


Wicedyrektorzy:

klasy I-III  – mgr Jadwiga Szlafka

klasy IV-VIII mgr Iwona Nawracka

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

  • mgr Tamara Widłok
  • mgr Klaudia Kotuła
  • mgr Elżbieta Cywińska
  • mgr Bożena Kaizik
  • mgr Marta Lorens
  • mgr Danuta Makowiec
  • mgr Barbara Markiewicz
  • mgr Barbara Mazur-Domosławska
  • mgr Halina Rychter
  • mgr Emilia Treska
  • mgr Barbara Kula

Nauczyciele zatrudnieni w celu współorganizowania kształcenia integracyjnego:

  • mgr Małgorzata Abramowicz
  • mgr Agata Brachowska
  • mgr Małgorzata Christ
  • mgr Barbara Fuks
  • mgr Ilona Draczyńska-Kubera
  • mgr Justyna Kliś
  • mgr Karolina Dziedzic
  • mgr Stefania Krzyszycha
  • mgr Magdalena Ruda
  • mgr Marcelina Malara
  • mgr Ewa Mikołajczyk
  • mgr Agnieszka Samson
  • mgr Dagmara Skiba
  • mgr Agnieszka Szkoła
  • mgr Małgorzata Szyroki
  • mgr Sylwia Tomczyk
  • mgr Agnieszka Sojka
  • mgr Bożena Żurawka
  • mgr Malina Marzena
  • mgr Małgorzata Paszek

Nauczyciele i pracownicy dydaktyczni szkoły:

język polskijęzyk angielskijęzyk niemiecki
mgr Jolanta Ferdek

mgr Anna Matejko

mgr Ewa Matusik

mgr Magdalena Nowicka

mgr Jolanta Arndt-Nowak

 

mgr Dominika Ptaszek

mgr Joanna Szojda -Kumor

Edyta Biolik

mgr Katarzyna Turczynowicz

mgr Małgorzata Włodarczyk

mgr Katarzyna Herda

mgr Alicja Bialik

mgr Emilia Treska

historia wiedza o społeczeństwie
mgr Joanna Nowak-Dejamgr Sławomir Kaczormgr Sławomir Kaczor
przyrodabiologiageografia
mgr Izabela Markiewicz-Kastelikmgr Izabela Markiewicz
mgr Kinga Campr
 mgr Anna Marzec 
matematykafizykachemia
mgr Hanna Świder

mgr Jadwiga Szlafka
mgr Karolina Majchrowska

mgr Katarzyna Jodełka

mgr Anna Pudełko

mgr Mariola Marszolik

mgr Anna Pudełko
informatykazajęcia technicznemuzyka
mgr Paweł Jankowski
mgr Jadwiga Kak
mgr Beata Duda
mgr Grażyna Syrakowska
mgr Aleksandra Wrona
plastykakatechezawychowanie do życia w rodzinie
mgr Anna Wrońskamgr Klaudia Sznapka
ks. Krzysztof Stala
dr Magdalena Kosche
dr Magdalena Kosche

mgr Anna Matejko

wychowanie fizyczneedukacja dla bezpieczeństwaetyka
mgr Michał Bartosik
Bartłomiej Cieślak
mgr Agnieszka Ćwiklik
mgr Aleksander Ditmer
mgr Agnieszka Żogała-Jeglińska
mgr Dagmara Skibamgr Ewa Matusik

Nauczyciele i pracownicy dydaktyczni szkoły:

nauczyciel bibliotekarzpedagogpsycholog
mgr Katarzyna Kopia
mgr Beata Pajest
mgr Wojciech Surma

mgr Izabela Jakubowska

mgr M. Loska – Kurtok
logopedaspecjalista integracji sensorycznejwychowawca świetlicy
mgr Sylwia Kownackamgr Magdalena Loska-Kurtok
mgr Barbara Fuks                        mgr Danuta  Makowiecmgr Marta Dróżdż        
mgr Matylda Szojda
mgr Anna Dolinamgr Iwona Sikora