interesująca propozycja na ferie- bezpłatne warsztaty z empikiem

Co łączy Harry’ego, Rona i Hermionę z Przemkiem Staroniem i psem Sheldonkiem? Oni wszyscy znają siłę prawdziwej przyjaźni! Podczas zajęć w ramach Empickich ferii z #wiemikropka poznacie sekrety budowania przyjaźni na lata i dowiecie się, dlaczego tak ważne jest otaczanie się ludźmi, na których zawsze możemy liczyć.

https://www.empik.com/empikultura/dlaczego-przyjaciele-sa-tak-wazni-empickie-ferie-z-wiemikropka,116723,a

 

Dzień dobry,

serdecznie zapraszamy uczniów, nauczycieli i rodziców do udziału w serii bezpłatnych warsztatów online #wiemikropka. W programie: fascynujące eksperymenty, solidna dawka wiedzy oraz rozbudzające dziecięcą ciekawość i kreatywność zajęcia. Udowodnimy, że w domu nie ma miejsca na nudę, a czas spędzony przez ekranem może być wartościowy!

Wiemy, jak wielkim wyzwaniem dla rodziców i opiekunów będą te nadchodzące tygodnie, dlatego chcemy ich wesprzeć w tym wymagającym, pełnym trudności czasie, proponując znane i lubiane warsztaty online w ramach programu Przecinek i Kropka.

W jaki sposób skorzystać z warsztatów?

Wystarczy wejść na empik.com/warsztaty lub fb/Przecinek i Kropka , gdzie na dzieci i rodziców czeka ponad 70 dotychczas zrealizowanych warsztatów, zupełnie za darmo!

SERDECZNIE POLECAMY !