Kadra szkoły

Dyrektor szkoły:

mgr Hanna Rabczyńska


Wicedyrektorzy:

klasy I-III  – mgr Jadwiga Szlafka

klasy IV-VIII mgr Iwona Nawracka

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

  • mgr Tamara Widłok
  • mgr Klaudia Kotuła
  • mgr Elżbieta Cywińska
  • mgr Bożena Kaizik
  • mgr Marta Lorens
  • mgr Danuta Makowiec
  • mgr Barbara Markiewicz
  • mgr Barbara Mazur-Domosławska
  • mgr Halina Rychter
  • mgr Emilia Treska
  • mgr Barbara Kula

Nauczyciele zatrudnieni w celu współorganizowania kształcenia integracyjnego:

  • mgr Agata Brachowska
  • mgr Maria Chrapan
  • mgr Małgorzata Christ
  • mgr Katarzyna Jodełka
  • mgr Ilona Draczyńska-Kubera
  • mgr Justyna Kliś
  • mgr Karolina Dziedzic
  • mgr Stefania Krzyszycha
  • mgr Magdalena Ruda
  • mgr Marcelina Malara
  • mgr Ewa Mikołajczyk
  • mgr Barbara Zubkowicz
  • mgr Dagmara Skiba
  • mgr Agnieszka Szkoła
  • mgr Małgorzata Szyroki
  • mgr Barbara Fuks
  • mgr Bożena Żurawka

Nauczyciele i pracownicy dydaktyczni szkoły:

język polski język angielski język niemiecki
mgr Jolanta Ferdek

mgr Anna Matejko

mgr Ewa Matusik

mgr Magdalena Nowicka

mgr Jolanta Arndt-Nowak

 

mgr Dominika Ptaszek

mgr Joanna Szojda -Kumor

Edyta Biolik

mgr Katarzyna Turczynowicz

mgr Małgorzata Włodarczyk

mgr Ewa Żędzian

mgr Katarzyna Herda

mgr Agnieszka Gałuszka

mgr Emilia Treska

historia historia i społeczeństwo wiedza o społeczeństwie
mgr Joanna Nowak-Deja mgr Sławomir Kaczor mgr Barbara Smolorz
przyroda biologia geografia
mgr Izabela Markiewicz-Kastelik mgr Izabela Markiewicz
mgr Kinga Campr
mgr Kinga Campr    
matematyka fizyka chemia
mgr Hanna Świder
mgr Ewa Wojtas
mgr Karolina Majchrowska
mgr Bernadeta Trajda
mgr Mariola Marszolik mgr Anna Pudełko
z. komputerowe/informatyka zajęcia techniczne muzyka
mgr Renata Grzejdak
mgr Jadwiga Kak
mgr Beata Duda
mgr Maria Chrapan
mgr Joanna Rosiek
plastyka katecheza wychowanie do życia w rodzinie
mgr Anita Sadlej Stelmach mgr Bożena Paściak
mgr Klaudia Sznapka
ks. Krzysztof Stala
dr Magdalena Kosche
mgr Bożena Paściak

dr Magdalena Kosche

wychowanie fizyczne edukacja dla bezpieczeństwa etyka
mgr Michał Bartosik
Bartłomiej Cieślak
mgr Agnieszka Ćwiklik
mgr Aleksander Ditmer
mgr Agnieszka Żogała-Jeglińska
mgr Kamil Puzdrakiewicz
mgr Dagmara Skiba  

Nauczyciele i pracownicy dydaktyczni szkoły:

nauczyciel bibliotekarz pedagog psycholog
mgr Katarzyna Kopia
mgr Grażyna Brzoskowska
 mgr Wojciech Surma mgr M. Loska – Kurtok
mgr Izabela Wojcieszuk
logopeda specjalista integracji sensorycznej wychowawca świetlicy
mgr Małgorzata Golińska
mgr Sylwia Kownacka
mgr Magdalena Loska-Kurtok
mgr Barbara Fuks                          mgr Danuta Makowiec 
mgr Malina Marzena
Paszek Małgorzata
mgr Iwona Sikora