Klasa 5

Szanowni piątoklasiści  zadania do wykonania na ten tydzień, czyli do piątku 27.03.2020 r.

Poprzednie zadania kliknij tutaj

23 marzec 2020 r.

  1. UZUPEŁNIJMY BRAKI. Przeanalizowałam dotychczasowe oceny i niektórzy z Was mają braki  w ćwiczeniach z lekcji projektów lub sprawdzianów (z działu Pivot) w postaci „-”  lub 1,  dlatego do końca tygodnia proszę o przesłanie na konto zdalnie.kak@gmail.com swoich braków (projektów)lub popraw ocen.  Jeżeli ocenę macie w zeszycie, a nie ma w dzienniku to zróbcie zdjęcie i wyślijcie na maila.
  2. ZAKŁADAMY KONTA MAILOWE. Pani dyrektor poprzez Waszych rodziców prosiła, abyście założyli swoje konta mailowe  koniecznie z imieniem i nazwiskiem i np. kl5a, bo w ten sposób będziemy się szybko identyfikować z kim mamy do czynienia i do kogo trafiają wysyłane przez nauczycieli odpowiedzi na maile.  Ważne jest, aby konto było na gmail-u, bo będzie Wam łatwiej się logować do classroom-ów. W najbliższym czasie będę wysyłała do was kody które umożliwią wam zalogowanie się do Classroom-ów. Do końca tygodnia chciałabym Was widzieć zdalnie w swoich grupach.
  3. PRZESYŁAMY WYKONANE PROJEKTY. Nadsyłajcie wybrane i zrobione projekty ze scratcha na podane wcześniej konto w postaci linków, zdjęć, załączników lub screenów z dopiskiem który to numer zadania (Trenuj z Robikiem po dziale Kocie sztuczki). jeżeli macie gotowy do oceny sprawdzian to prześlecie go  już zdalnie na clasroom-y w przyszłym tygodniu.
  4. NOWY DZIAŁ REALIZUJEMY ZDALNIE. Od najbliższego poniedziałku będziemy się komunikować poprzez G Suite na classroom-ach. 

Pozdrawiam Was i życzę dobrego zdrowego tygodnia J. Kak